KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14257048
nr 1425 7048
Henry Unger
(f. 1945), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 4/65. Bildmått: 69x108cm, yttermått inklusive ram: 87x127cm
Henry Unger, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 20:21:53
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Henry Unger
Läs mer om Henry Unger